INGINER TELECOMUNICATII (VoIP)

SC NECC TELECOM ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura mentenanta serverelor si programelor de telecomunicatii ale companiei;
Asigura functionarea in parametri normali a tuturor aplicatiilor;
Asigura si gestioneaza toate procedurile de interconectare fizica cu operatorii din piata;
Dezvolta programe si aplicatii specifice tehnologiei VoIP;
Asigura periodic rapoartele necesare managementului serviciilor de telecomunicatii.

CERINTE

Experienta in domeniul telecomunicatiilor;
Experienta in lucrul pe/cu servere;
Experienta in tehnologia VoIP;
Abilitati de coordonare si integrare proiecte;
Cunostinte de programare (ruby);

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant plus bonusuri / proiecte.

Companie de telecomunicatii prezenta pe piata din Romania din 2003, ofera servicii de telecomunicatii VoIP (telefonie, videotelefonie, internet 4G) clientilor din Romania si Uniunea Europeana, membra a grupului LV7 Holdings Corp.