Inginer Tehnolog - proiectare flux tehnologic

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti pasionat de tehnologie?
Procesarea laptelui e un lucru pe care il stii?
Nu-ti este straina industria carnii?
Fluxul tehnologic al unei fabrici de caramida e la fel de simplu pentru tine ca cel al unei fabrici de biscuiti?
Daca acoperi macar o parte din cele spuse anterior, esti invitat sa faci parte din echipa noastra.
Salariu motivant in functie de cunostintele pe care le detii.
Descrierea postului:Elaboreaza documentatia pentru proiecte de finantare nerambursabila: studii de fezabilitate, planuri de afaceri, cereri de finantare, etc.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare în domeniul tehnic.
- Cunostințe în elaborarea de fluxuri tehnologice.
- Gândire analitică, atenție la detalii, capacitate de sesizare a relațiilor de tip determinativ, abilități de anticipare a fenomenelor de natură tehnică.
- Creativitate, abilități lingvistice.
- Limba engleză- nivel mediu; a doua limbă straină constituie un avantaj.
- Experiența în pregătirea documentațiilor pentru proiecte cu finanțare europeană reprezintă un avantaj.
- Capacitate de muncă și concentrare, organizare, determinare.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a activa într-un domeniu competitiv și complex.
- Mediul de lucru profesionist și dinamic.
- Cultură organizațională orientată către progres și eficiență.