INGINER , TEHNICIAN SERVICE echipamente Wincor Nixdorf

Romanian Business Consult SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Instalare solutii fiscale-hardware si software
Activitati de intretinere si reparatii pentru hardware/software instalat
Instruire de operare pentru personalul care exploateaza solutia.
Completeaza documentele specifice activitatii de service.

CERINTE

Studii superioare,medii- diploma de tehnician
Bune aptitudini tehnice (hardware si software)
Cunostinte termeni tehnici
Permis de conducere categoria B
Limba engleza nivel mediu
Disponibilitate pentru deplasari si program prelungit
Experienta in domeniu fiscal prezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Instruire in cadrul unui program coerent de pregatire profesionala periodica.
Dotare corespunzatoare specificului muncii.
Pachet salarial atractiv.
Dezvoltarea unuei cariere in cadrul unei echipe profesioniste.

Firma Romanian Business Consult SRl, companie infiintata in 1991 este un integrator de sisteme IT, hardware si software specializata in solutii integrate pentru Hyper si Supermarketuri incepand cu punctele de vanzare (Point of Sales - Wincor Nixdorf Germania)continuand cu sisteme de cantarire pentru receptie marfa, prelucrare, ambalare etichetare vanzare (Bizerba- Germania ), precum si echipamente de ambalare (Ulma-Spania).