Inginer/Tehnician Service

HI-Q MANAGEMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executarea operatiunilor de instalare, mentenanta si service pentru echipamente;
- Asigurare suport tehnic si consultanta pentru echipa de vanzari inainte si pe parcursul procesului de vanzare;
- Instruire personal de mentenanta client;
- Evalueaza permanent clientii si initiaza propuneri de eficientizare a activitatii;
- Identifica si propune noi posibilitati de dezvoltare a departamentului.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare in domeniul tehnic - de preferinta electrotehnic, automatizari;
- Experienta intr-o pozitie similara;
- Limba engleza sau germana ¿ nivel mediu;
- Cunostinte de operare PC ¿ nivel avansat;
- Permis de conducere categoria B;
- Disponibilitate de deplasare.

Profil de personalitate:
- Persoana matura, cu atitudine pozitiva;
- Tolerant, dinamic, cu initiativa;
- Abilitati de comunicare;
- Implicare si loialitate;
- Capabil sa lucreze organizat ¿ planificat;
- Spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- Companie romaneasca prezenta pe piata de peste 10 ani.
- Training-uri de specialitate.
- Bonusuri in functie de realizari.

Agentie de selectie si recrutare de personal; Consultanta in management si resurse umane