Inginer suport operatiuni constructii telecomunicatii

TRYLON TSF ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urmarirea derularii lucrarilor pe locatii din punct de vedere al conditiilor tehnice si comerciale ale contractelor;
- calculul costurilor cu manopera si calculul costurilor cu autovehiculele si utilajele distribuite pe lucrare, categorie de activitate;
- calculul devizelor estimative si finale pe lucrari;
- calculul veniturilor aferente fiecarei luni;
- evidenta facturilor si evidenta platilor;
- calculul saptamanal al diurnelor si reconcilierea acestora;
- calcului si evidenta zilelor lucrate, zilelor de concedii, orelor suplimentare bazate pe timesheet-uri saptamanale.

CERINTE

Absolvent UTCB - specialitatea inginerie economica, management in constructii
Experienta pe un post similar de 1-2 ani in companii de profil telecomunicatii, constructii, inginerie
MS Office, MS Excel in mod special la nivel avansat
Engleza la nivel avansat prezinta avantaj, cel putin la nivel mediu este obligatoriu
Persoana atenta, meticuloasa, rabdatoare, predispusa pentru activitati de tip static ( presupune generari de rapoarte, evidente, baze de date, activitati cu caracter repetitiv )
Persoana comunicativa, amabila care tine legatura cu echipa tehnica a companiei distribuita pe locatii, cu subcontractantii companiei

BENEFICII OFERITE

conform sistemului intern de evaluare a postului

Trylon TSF este un grup de companii din Europa, Orientul Mijlociu si Africa ( EMEA ) care isi deserveste clientii prin intermediul birourilor din Bucuresti ( Romania ), Jemeppe Sur Sambre ( Belgia ), Peterborough (Anglia ), Kabul ( Afganistan ), Cairo ( Egipt ) si Limassol ( Cipru ) in domeniul proiectarii, executiei si consultantei tehnice in domeniul telecomunicatiilor.