INGINER SI TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE - 2 POSTURI

SC BIDEPA LOGISTICS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Instalarea sistemelor de securitate, supraveghere video, alarma, detectie incendiu, control acces, sonorizare etc.;
- Executarea cablajului conform proiectelor;
- Asigurarea functionarii sistemelor electronice de securitate aflate in locatiile beneficiarilor, executand lucrarea in conditii de calitate si la termenul stabilit, urmarind strict respectarea proiectului tehnic;
- Implementarea noilor tehnologii de securitate electronica;
- Evaluarea tehnica a sistemelor electronice de securitate instalate;
- Instruirea utilizatorilor cu privire la functionarea si operarea sistemelor;
- Acordarea de suport tehnic cand este cazul.

CERINTE

- Studii medii de profil tehnic sau studii superioare;
- Curs ARTS sau specializare in domeniul sistemelor de Securitate, antiefractie si incendiu;
- Disponibilitate pentru program prelungit si lucru in afara Bucurestiului
- Permis de conducere;
- Experienta de minim 2 ani in instalarea sistemelor de supraveghere video;
- cunostine PC (software, hardware si retelistica)
- Serios, organizat, capabil sa respecte termene de finalizare;
- Fara cazier;

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca pe durata nedeterminata;
- Oferta salariala in functie de pregatirea profesionala si experienta;

Societate care activeaza in domeniul pazei si protectiei din anul 1991.