INGINER RETELE EDILITARE APA-CANAL

Miral Instal Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Cunostiinte tehnice in domeniul instalatiilor termice si apa-canal.
• Experienta in domeniul coordonarii echipelor de muncitori, minim 3 ani
• Flexibilitate in program si decizii
• Disponibilitate pentru deplasari in tara
• Cunoștințe operare PC: minim pachetul Office -EXCEL - WORLD
• Permis de conducere categoria B
• Abilităţi de planificare, organizare şi coordonare a activităţilor desfăşurate
• Persoană foarte organizată, cu un spirit de observaţie dezvoltat şi orientare către detalii
• Bună comunicare cu beneficiarii și subcontractanți

CERINTE

• Organizează activitatea echipelor și coordonează execuția lucrărilor
• Urmărește realizarea lucrărilor în termen și controlează calitatea lucrărilor executate
• Asigură asistență tehnică, punere în funcțiune
• Urmăreşte şi coordonează unele activităţi directe de execuţie ale subcontractorilor și furnizorilor de servicii
• Administrează documentele la nivelul lucrărilor si zonei gestionate
• Elaborează documentele privind planificarea derulării lucrărilor şi realizează situaţii privind stadiul lucrărilor
• Elaborează şi prezintă situaţii financiare, analize etc., pentru zona de activitate gestionată.
• Raporteaza directorului tehnic situatia existenta pe santiere.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Bonusuri in functie de performanta
Prime de Paste si Craciun

Miral Instal Company are o experiență de mai bine de 20 ani în domeniul rețelelor edilitare, experiența ce a condus la creșterea nivelului de specializare, cat si la extinderea gamei de lucrări și servicii.

Colectivul este compus din aproximativ 100 de angajați, fiind mereu la curent cu cele mai noi apariții in domeniul tehnologiei pe care o utilizam si orientat spre perfecționare și creșterea competențelor.