Inginer proiectare instalatii electrice

AS3-Administrare Strazi S3 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Studii superioare finalizate - Universitate Tehnica de Construcții
Experiența in proiectare - minim 3 ani dupa terminarea studiilor
Cunostințe de calcul structural
Cunoasterea normelor de proiectare de constructii
Abilitati de analiza si sinteza
Bune abilitati de comunicare
Atentie, perspicacitate,seriozitate, spirit de initiativa si capacitatea de a lua decizii.

CERINTE

Concepe si propune solutii tehnice de proiectare.
Executa operatiunile de proiectare instalatii in conformitate cu legislatia, normativele si reglementarile in vigoare.
Efectueaza verificari ale proiectelor.
Elaboreaza documentatia proiectelor executate.
Participa la realizarea ofertelor tehnico-economice.
Asigura asistenta de specialitate aferenta proiectelor implementate sau in curs de elaborare si implementare.
Identifica si propune idei si solutii performante de proiectare instalatii.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant; tichete de masă
Program de lucru 8 ore/zi, 1 oră pauză de masă;
Posibilitatea de dezvoltare a cunoștințelor;
Posibilitatea de a lucra in cadrul unor proiecte de anvergură;
Mediu de lucru profesional.

Societatea AS3-ADMINISTRARE STRĂZI S3 SRL caută noi colegi cu studii și experiență de lucru în domeniul construcțiilor.