Inginer proiectant junior

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pregatirea, conceperea si realizarea documentatiei pt produsele ce urmeaza a fi fabricate si lansate in productie
Realizarea cotatiilor de pret pentru produsele noi
REsponsabil cu gestiunea datelor tehnice din programul de gestiune: norme de consum, baza de timpi etc

CERINTE

Absolvent studii superioare tehnice
Cunostinte avansate de utilizarea programului MS Office si cunoasterea Autocad 2D/3D reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu net 2.600 ron
- tichete de masa - 200 ron/lunar
- asigurare de accident si viata
- mediu multinational, acces la programe de pregatire si dezvoltare profesionala

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si organizarea de evenimente de team-building.