INGINER PROIECTANT - INSTALATII CLIMATERICE OK

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Proiectarea sistemelor de climatizare si a sistemelor de ventilatie;
- Urmarirea lucrarii;
- Intocmirea de calcule termice;
- Intocmirea de calcule de dimensionare;
- Intocmirea de calcule hidraulice;

CERINTE

* Absolvent studii superioare, specializarea Instalatii;
* Experienta minim 1 an in domeniul instalatiilor;
* Cunostinte bune de MS Office si Autocad;
* Cunostinte bune de limba engleza;
Candidatul ideal trebuie sa fie responsabil, sa respecte termenele stabilite, muncitor, dornic sa invete, cu initiativa.
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE;
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9-16, la telefon 327.66.55 sau 327.79.79.

BENEFICII OFERITE

Salariul net lunar este de 1500-2000 RON.
Se ofera telefon si bonuri de masa.
Program de lucru, de L-J 8.00-16.30, V 8.00-14.00.
Perioada de proba este de 1 luna.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE PRODUCTIA DE SISTEME DE CLIMATIZARE SI CONSULTANTA CLIENTI IN DOMENIU.