Inginer proiectant electric-automatizari

Electro-Total

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inginer proiectant si/sau implementare proiecte la client cu aparatura electrica si automatizari.
Absolvent facultate de profil, experienta in domeniul industrial.
Cunostinte temeinice si experienta in medii de proiectare: AutoCAD, Eplan precum si in aplicatii Office - Excel, Word.
Permis de conducere cat.B, limba engleza, domiciliul in Bucuresti.

CERINTE

Ofertare aplicatie, discutii de clarificare cu clientul, stabilire solutii tehnice, alegere echipamente si furnizori, proiectare electrica si proiectul de automatizari, montaj, instalare si PIF.
Flexibilitate, capacitate de a invata lucruri noi.
Training-uri de specialitate.

BENEFICII OFERITE

Salariu, bonuri de masa, telefon serviciu...

ELECTRO-TOTAL este o societate comerciala cu capital privat fondata in 1991, avand ca domeniu de activitate automatizarile industriale. De-a lungul acestei perioade, ELECTRO-TOTAL s-a impus ca unul dintre cei mai importanti integratori de sistem si distribuitori de echipamente de automatizare din Romania.