INGINER PROIECTANT

CEROB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana care sa aiba capacitatea de integrare intr-o echipa, sa poata sa relationeze cu ceilalti colegi in calitate de sef de proiect, sa se caracterizeze prin ambitie, implicare si perseverenta.
Se cauta absolvent de Politehnica - Facultatea Mecanica - preferabil specializarea Hidraulica.
Domeniu de activitate : PROIECTARE ; PRODUCTIE ; REPARATII PUNERE IN FUNCTIUNE ; ASISTENTA TEHNICA in realizarea utilajelor cu actionare mecanica, hidraulica,pneumatica.

CERINTE

Studii superioare tehnice. Cunoscator de limba engleza. Cunostinte proiectare SolidWorks. Carnet de conducere CAT B
Capacitate de analiza si sinteza, initiativa, spirit de echipa, bun comunicator , persoana riguroasa si reactiva. Bun organizator.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, bonuri de masa, decontare transport, abonament clinica medicala

Societatea a fost infiintata in anul 1991 si realizeaza lucrari de proiectare si productie de instalatii hidraulice si pneumatice, modernizari de prese hidraulice, proiectare si executie de utilaje din diverse domenii ale industriei. Pentru mai mult detalii vizitati www.cerob.ro.