Inginer Proiectant

BCL Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Culegerea datelor de pe teren;
- Preluarea temei de proiectare si analiza datelor de intrare furnizate de client;
- Elaborarea documentatiei reprezentand studii/proiecte (intocmire si editare memorii tehnice, desenare planuri în Autocad sau alte programe de proiectare);
- Pregatirea documentatiei pentru avizare / livrare;
- Urmarirea desfasurarii corespunzatoare a etapelor de proiectare / incadrarea in termenele stabilite.

CERINTE

- Cunostinte in domeniul electrotehnic si/sau distributiei energiei electrice;
- Avantaj experienta in proiectare;
- Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj;
- Permis de conducere;
- Avantaj autorizatia ANRE;
- Absolvent al Facultatii de Electrotehnica/Ingineria Sistemelor Electroenergetice.

We are a small friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavor to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.