Inginer Productie / Inginer Tehnolog

Smart Management Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conducerea activităţilor productive pentru sectia de productie.
-Defalcarea sarcinilor de plan pe utilaje şi formaţii de lucru.
-Intocmirea şi urmărirea grafică a realizării zilnice a producţiei.
-Urmărirea folosirii judicioasă a materiilor prime, combustibili, energie.
-Răspunde de integritatea patrimoniului şi a valorilor materiale.
-Urmărirea instruirii personalului pe linie de protecţie a muncii şi P.S.I
-Raspund de respectarea politicii si a dispozitiilor referitoare la calitate precum
si a politicii de mediu si a dispozitiilor referitoare la factorii de mediu.
-Respecta toate procedurile de calitate si mediu

CERINTE

Inginer chimist (chimie organica). Experienta minim 3 ani in domeniu. Limba engleza. Cunostinte bune in operarea pe calculator: Word, Excel, Access. Capacitate de lucru in conditii de stres, lucru in echipa, mentalitate moderna.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru modern;
Salariu motivant.

Compania este printre liderii mondiali în fabricarea de laminate cu destinaţie tehnică, materiale compozite şi materiale electroizolante, cât şi produse pentru interiorul aeronavelor şi materiale de protecţie la foc.