INGINER PRODUCTIE

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inginerii vor lucra alaturi de Directorul de Productie si se vor forma in cadrul unei echipe tinere. Vor fi implicati in procesul de planificare a productiei precum si in implementarea sistemului Lean Manufacuring.

CERINTE

Cautam, pentru clientul nostru, companie multinationala de productie in domeniul textil/mase plastice, tineri ingineri interesati de activitatea de productie.

Candidatul ideal:
- tanar absolvent al unei facultati tehnice
- experienta anterioara intr-o unitate de productie nu este necesara
- sa aibe gandire structurata, analitica
- sa isi doreasca o activitate in productie
- sa fie interesati si motivati de sistemul Lean Manufacturing
- sa cunoasca limba engleza la un nivel mediu este obligatoriu; constituie un avantaj cunoasterea unei a doua limbi straine (italiana sau franceza)

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.