Inginer Productie

ANGR SOLUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza si organizeaza activitatea de productie alimentara;
- raspunde de activitatea celor din subordine;
- propune si aplica solutii de crestere a eficientei propriei echipe;
- estimeaza, distribuie si raspunde de necesarul de resurse (umane sau materiale);
- raspunde de calitatea si de termenul de predare al produselor;
- intocmeste rapoarte de activitate si propune solutii pentru eliminarea neconformitatilor si pentru scaderea costurilor de productie;
- supravegheaza functionarea corespunzatoare a tuturor utilajelor si propune solutii de eficientizare a activitatii de productie;
- participa activ la imbunatatirea procedurilor de lucru;
- raspunde de implementarea produselor noi, atat ca si proceduri de lucru, cat si in ceea ce priveste analiza costurilor de productie.

CERINTE

- studii superioare industria alimentara;
- capacitate de coordonare a echipei din subordine;
- minim 2 ani de experienta in productie;
- foarte bun organizator;
- capacitate de analiza si sinteza, precum si de asumare a deciziilor;
- team player;
- cunostinte operare PC ( Office & SAP);
- cunostinte bune de lb. engleza;
- orientat catre performanta.

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru isi desfasoara activitatea in loc. Popesti Leordeni.
Domeniul de activitate:industria alimentara

ANGR SOLUTION iti garanteaza deplina confidentialitate a datelor trimise, lucreaza alaturi de tine la alegerea/schimbarea/consolidarea carierei, iti prezinta in timp real toate oportunitatile ivite in portofoliul sau, iti prezinta fiecare job in parte fara a ascunde nici un inconvenient legat de acesta. Trimite-ne CV-ul tau si lasa consultantii nostri sa lucreze pentru tine.