INGINER OFERTARE JUNIOR

GLASSPRO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmeste ofertele tehnico-economice conform specificatiilor;
Analizeaza documentele si datele de intrare (cerere de oferta, proiect, caiet de sarcini);
Extrage listele de cantitati din planuri in vederea intocmirii ofertelor;
Transmite catre beneficiar adrese de clarificare cu privire la lucrarea ce urmeaza a fi ofertata / executata;
Identifica materialele si elementele componente ce intra in alcatuirea ofertei;
Intocmeste rapoarte de activitate / clienti-periodic;
Colaboreaza cu Departamentul Comercial pentru a introduce in oferta cele mai bune preturi pentru fiecare proiect;
Participa la detalierea proiectelor catre client prin intermediul schitelor in programe specifice. Ex: Autocad;
Colaboreaza cu toate departamentele pentru optimizarea fluxului intern;
Participa activ la discutiile cu clientii;
Urmarire status oferte.

CERINTE

Studii superioare tehnice (Facultatea de Construcrii reprezinta un avantaj);
Cunostinte bune MS Office;
Cunostinte bune Autocad si alte programe specifice;
Limba engleza: nivel mediu;
Buna capacitate de organizare, planificare si sinteza;
Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
Atentie la detalii;
Persoana dinamica orientata catre idei si solutii noi.
Postul presupune activitati specifice de birou.
* Va rugam aplicati numai daca va incadrati in cerintele mai sus mentionate! *

BENEFICII OFERITE

Salariu fix in functie de experienta
Comisionare lucrari (acest comision se va acorda dupa o perioada stabilita de comun acord - timp in care se vor invata sistemele si work flow-ul societatii)
Spatiu de lucru placut
Echipa tanara

Suntem o companie tanara si dinamica ce activeaza intr-un domeniu curat, frumos si luminos: sisteme din sticla.
Colaboram atat cu entitati juridice, cat si cu cele fizice si indragim fiecare proiect in parte.
Vino sa te alaturi echipei GlassPro!