INGINER OFERTARE

syscom water technology srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea ofertelor pt instalatii electrice, sisteme de automatizare, tablouri electrice,sisteme SCADA, echipamente de masura si actionari electrice
Realizarea ofertelor complexe instalatii electro-mecanice, tehnologice
Verificarea ofertelor tehnico-economice, validarea analizei cost-beneficiu
Realizare devize - lucru program devize
Follow-up oferte

CERINTE

Experienta ofertare proiecte complexe
Experienta licitatii publice
Experienta ofertare licitatii internationale
Persoana bine organizata si atenta la detalii

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv, detalii la interviu

SYSCOM WATER TECHNOLOGY activează ca antreprenor pentru proiectele cu obiect de activitate apropiat de competențele și experiența dezvoltate, asa cum sunt proiectele ce privesc infrastructura de apă și apă uzată, precum:
 Rețele de apă și canalizare;
 Stații de pompare a apei;
 Stații de epurare a apei uzate;
 Fronturi de captare și surse de apă;
 Stații de tratare a apei;
 Sisteme de irigații pentru agricultură etc.