INGINER MECANIC VANZARI

zeitconcept servicii de personal SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-studiul pietei pentru a gasi oportunitati de vanzare a masinilor si utilajelor industriale;
-intocmeste oferte de piese de schimb pe baza cererii venite de la client sau de la mecanici;
-realizeaza comenzile de piese de schimb pe baza cererilor colectate;
-urmareste comenzile si informeaza clientul cu privire la stadiul acestora;

CERINTE

-studii superioare - profil tehnic;
-experienta in domeniul vanzarilor de masini si utilaje industriale;
-cunostinte avansate limba franceza, limba engleza constituie avantaj;
-cunostinte avansate PC;
-permis de conducere categoria B;
-persoana flexibila;
-atitudine proactiva, persuasiva;
-orientare catre client.

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv, negociabil in functie de experienta si performantele profesionale individuale;
-program de lucru flexibil;
-masina pentru deplasari in tara;
-telefon mobil;
-comision din comenzi;
-mediu de lucru motivant intr-o echipa tanara si entuziasta;
-training si oportunitati de dezvoltare a carierei in tara si strainatate;
-posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie de succes.

Agentia de selectie si plasare de forta de munca S.C. zeitconcept Servicii de Personal S.R.L. este filiala din Bucuresti a companiei germane zeitconcept Personaldienstleistungen GmbH care ofera clientilor sai din Romania solutii inteligente de personal, un plus de flexibilitate in afaceri si transparenta in cooperare.