INGINER INSTALATII GAZE NATURALE SI APA CANAL

Miral Instal Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonare executie instalatii si conducte gaze naturale, apa canal.
Coordoneaza activitatea de executie si se asigura ca executia lucrarilor are loc numai pe baza proiectelor si a detaliilor de executie din proiectele verificate de un verificator de proiecte atestat;
Raspunde de respectarea termenelor stabilite in vederea realizarii lucrarilor si de eficienta acestora;

CERINTE

Autorizatie ANRE pentru executie instalatii si conducte gaze naturale;
- Permis auto.
- Avantaj autorizat RTE

BENEFICII OFERITE

Salariu intre 5500- 6000 lei net + bonusuri in functie de complexitatea lucrarilor
Prime de Paste, Craciun.
Cazare in conditii foarte bune , la caminul societatii- daca este cazul.

Miral Instal Company are o experiență de mai bine de 20 ani în domeniul rețelelor edilitare, experiența ce a condus la creșterea nivelului de specializare, cat si la extinderea gamei de lucrări și servicii.

Colectivul este compus din aproximativ 100 de angajați, fiind mereu la curent cu cele mai noi apariții in domeniul tehnologiei pe care o utilizam si orientat spre perfecționare și creșterea competențelor.