Inginer instalatii

Gabriel Georgescu Case de Vis SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- intocmire proiect faza SF, DTAC si PT-DDE (parte scrisa, parte desenata si liste de cantitati) pentru instalatii sanitare, termice, electrice in special locuinte cu un regim de inaltime P+1E;
- coordonarea si corelarea proiectului cu restul specialitatilor implicate - arhitectura si rezistenta;
- urmarire de santier in cazul proiectelor in derulare, participare la faze determinante;
- intocmire releveu instalatii - in cazul proiectelor de modernizare sau schimbare de functiune;
- respectarea termenelor de predare stabilite;
- pariciparea la sedintele de proiect organizate impreuna cu clientul si restul proiectantilor implicati - atunci cand este necesar;

Beneficii:
- oportunitatea de a lua parte la proiecte variate in cadrul unei echipe tinere;
- program fix, lucru intr-un mediu placut;

Detaliile se vor discuta in cadrul interviului.

CERINTE

Absolvent al facultatii de instalatii. Experienta in domeniu minim 3 ani.

- experienta de lucru in AutoCAD -orice soft splimentar cunoscut reprezinta un plus;
- cunostinte Microsoft office;
- cunoasterea solida a normativelor si standardelor de proiectare in domeniul constructiilor;
- abilitatea de a lucra in echipa, seriozitate in abordarea proiectelor

Gabriel Georgescu Case de vis- este un birou de arhitectura cu experienta de 23 ani pe piata din Romania. Ne implicam in toate tipurile de proiecte de arhitectura (locuinte individuale, locuinte colective, hale industriale, pensiuni, hoteluri, amenajari de interior etc.).