Inginer electric executie santiere Franta

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia este pe santiere in tara si in strainatate si este subordonata Sefului de santier.
Responsabilitati:
- coordonarea echipelor de montaj
- interfata cu clientul, cu furnizorii/prestatorii de servicii si autoritatile locale
- gestionarea documentelor de santier
- urmarirea respectarii normelor de securitate a muncii
Frecventa deplasarilor: 80% din timpul de lucru

CERINTE

Studii: absolvent facultate profil electric
Experienta: proaspat absolvent care doreste sa se formeze ca Sef de santier
Cunostinte PC: Microsoft Office, Autocad 2D. Cunostintele de Autocad 3D constituie avantaj
Limbi straine: franceza avansat; cunoasterea limbii engleze prezinta avantaj
Abilitati de analiza si sinteza
Capacitate de intelegere buna a cerintelor, abilitati de comunicare si negociere

Atentie, perspicacitate, constiinciozitate

BENEFICII OFERITE

Se ofera: un mediu de lucru profesionist, salariu atractiv, posibilitati de dezvoltare a carierei. Contractul de munca este pe perioada determinata de 1 an cu posibilitate de prelungire.

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale