INGINER DRUMURI

Miral Instal Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sa stie sa interpreteze planutile aferente proiectelor de exectie
Sa urmareasca stadiul lucrarilor din punct de vedere cantitativ si calitativ
Intocmeste documente tehnicte ( Jurnal de santier/ Carti Constructii) si rapoarte de executie / pe faze
Verifica etapele de lucrari si calitatea lucrarilor impreuna cu dirigintele de santier
Mentine legatura cu beneficiarii/ echipele si subcontractorii

CERINTE

Experienta
Sa aibe cunostinte de utilizare programe software specific – MS Office, AutoCad

BENEFICII OFERITE

Prime Paste si Craciun
Bonusuri in functie de performanta

Miral Instal Company are o experiență de mai bine de 20 ani în domeniul rețelelor edilitare, experiența ce a condus la creșterea nivelului de specializare, cat si la extinderea gamei de lucrări și servicii.

Colectivul este compus din aproximativ 100 de angajați, fiind mereu la curent cu cele mai noi apariții in domeniul tehnologiei pe care o utilizam si orientat spre perfecționare și creșterea competențelor.