INGINER DE VANZARI (PC07DA)

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor si solutiilor din portofoliul sau catre distribuitori, contractori, etc
- identificarea de potentiali clienti si proiecte si urmarirea acestora;
- asumarea responsabilitatii totale a ofertelor facute in zona sa

CERINTE

- studii superioare (de preferat tehnice);
- experienta anterioara minim 2 ani pe un post similar;
- bune cunostinte de limba engleza
- carnet de conducere categoria B

Profil comportamental:
- Persoana dinamica, proactiva;
- Spirit comercial dezvoltat;
- Disponibilitate de a calatori

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, comision, masina, telefon

Pluri Consultants Romania ofera solutii globale pentru Capitalul Uman, companiilor din Romania si din strainatate.

Suntem o prezenta importanta pe piata de consultanta din Romania, cu o dezvoltare dinamica de-a lungul a peste 13 ani de existenta. Experienta astfel acumulata ne permite definirea unor solutii sinergice clientilor nostri, solutii care pot satisface un camp larg de nevoi specifice din domeniul Capitalului Uman.

Suntem la dispozitia ta pentru a adauga valoare afacerii tale sau carierei tale.

La intrebarile tale... - noi iti oferim raspunsuri
La nevoile tale... - noi venim cu solutii
Obiectivele tale... - noi te sprijinim sa le atingi

Pluri Consultants recruteaza momentan postul de INGINER DE VANZARI pentru unul dintre clientii sai, companie ce activeaza in domeniul utilajelor pentru constructii.