INGINER DE VÂNZĂRI ECHIPAMENTE DE MĂSURĂ ȘI TESTARE PENTRU ELECTRONICĂ ȘI ELECTROTEHNICĂ

TECHNO VOLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Techno Volt, firmă care s-a impus pe piața românească pe parcursul mai multor ani de activitate în domeniul tehnic (sisteme de monitorizare structuri, echipamente didactice, metrologie, soluții custom design pentru automatizări, etc.), recrutăm inginer de vânzări. Promovăm o atmosfera de profesionalism dar și prietenie, firma fiind dezvoltată pe bazele unei prietenii solide între colegii fondatori. Dacă sunteți interesați și totodată aveți abilitatea de a promova echipamente de măsură și testare pentru electronică și electrotehnică, așteptăm CV-ul dumneavoastră.
Făcând parte din echipa noastră de vânzări veți promova și vinde atât în mod direct cât și prin prezentări online, echipamente de măsură și testare pentru electronică și electrotehnică. Veți consolida relația cu vechii clienți, în același timp ocupându-vă și de creșterea bazei de clienți. Veți elabora oferte comerciale, menținându-vă informat cu privire la cerințele și oferta pieței. Veți participa activ la planificarea și implementarea strategiei de vînzări.

CERINTE

Condiții de angajare:
- studii superioare tehnice/ de inginerie
-deschidere către comunicare, prezență, dinamism
-abilitate de a comunica în public, fluență în vorbire și flexibilitate în context
-experiența în vânzări și în domeniul tehnic este un avantaj
-dorința și capacitatea de a învăța și înțelege noțiuni noi cu privire echipamente de măsură și testare pentru electronică și electrotehnică
-cunoașterea limbii engleze nivel mediu
-permis conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

Pe lângă un salariu stabil și bonuri de masă, oferim:
-instrucție tehnică
-mașină pentru deplasările în interes profesional
-laptop și telefon
-comision din vânzări

Compania a fost infiintata in 1999 si are urmatoarele domenii de activitate:
- Solutii si echipamente pentru masura, testare si automatizare in aplicatii industriale si cercetare
- Solutii si echipamente pentru calitate energie
-Proiectare si productie standuri de testare pentru contoare de energie termica si alte aplicatii
-Sisteme pentru monitorizare structuri constructii civile, geotehnice, industriale, infrastructura de transport
-Dotari laboratoare pentru invatamantul tehnic