INGINER CONSTRUCTOR - SEF DE SANTIER

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII:

- Coordonarea activitatii din 1-2 puncte de lucru;
-Asigura ritmicitatea aprovizionarii;
- Elaboreaza rapoarte de lucru periodice;
- Desfasoara diferite lucrari: retele de apa si canalizare, drumuri, constructii civile si industriale.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

* Absolvent studii superioare, specializarea Constructii, Drumuri, Hidrotehnica.
* Experienta aproximativ 2 ani pe un post similar.
* Cunostinte bune Word, Excel.
* Carnet de conducere categoria B.

Candidatul ideal trebuie sa fie dinamic, foarte ordonat si organizat, implicat, rezistent la stres, muncitor serios.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

* Salariul mediu NET lunar este cuprins intre 700-900 Euro.
* In perioada de proba salariul Net este cuprins intre 600-700 Euro.
* Se ofera auto pentru deplasari, prime.
* Program de lucru L-S, 7.00-18.00.
* Exista posibilitati de promovare.
* Perioada de proba este de 1luna
* Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MODALITATE DE INSCRIERE:

SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT ABSOLUT INSUFICIENTE !!
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9:00-16:00, la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro