Inginer constructor executie

SC Metropolis Studio SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Organizarea si coordonarea activitatilor specifice santierului:
- Coordonarea echipelor de executie;
- Intocmirea documentatiei specifice de santier.

CERINTE

- Absolvent al Facultatii de Constructii Civile;
- Experienta minima de santier;
- Disponibilitate la program prelungit si relocare in functie de amplasarea santierelor;
- Persoana dinamica si comunicativa, cu gandire creativa si initiativa;
- Cunostinte de Word, Excel, Outlook;
- Posesor permis de conducere categoria B;
- Seriozitate.

BENEFICII OFERITE

Se va discuta in cadrul interviului.

Studio de arhitectura complexa si design, oferind servicii integrate de dezvoltare conceptuala, proiectare si executie, motivat de lucrari de anvergura, isi mareste echipa.
Toti candidatii trebuie sa demonstreze spirit de echipa, putere de munca si seriozitate, bazate pe o structura de gandire creativa.