Inginer Constructor

Grup DUAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Raspunde de programarea lucrarilor si urmarirea executiei

- Urmareste lunar costurile investitiei

- Raspunde de realizarea la timp a lucrarilor, de incadrarea in bugetele si termenele alocate

- Verifica planurile de executie

- Realizeaza rapoarte catre conducere privind stadiul lucrarilor

CERINTE

- Studii superioare de specialitate( Facultatea de Constructii Civile)

- Experienta in executia proiectelor in constructii de minim 10 ani

- Abilitatea de a coordona simultan mai multe activitati si echipe pentru obtinerea eficientei maxime

- Abilitati de comunicare(scris si oral)

- Operare PC(MS Office)

- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionist,orientat spre rezultate

- Salariu in functie de experienta si rezultate.

GRUPUL DUAL este orientat catre satisfacerea cerintelor clientilor prin solutii eficiente si cuprinzatoare.
Principalele domenii in care actioneaza firmele din grup sunt: prelucrarea metalelor, structuri metalice si constructii de masini, constructii-montaj si finisaje, telecomunicatii si productie de software.
Aria larga a domeniilor de activitate si sinergia unei organizari coerente si omogene permit abordarea cu succes a unor proiecte complexe, iar performantele GRUPULUI DUAL il recomanda ca una dintre cele mai dinamice organizatii private din Romania