Inginer Constructor

HEAVY EQAUIPMENTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- monitorizarea si controlul calitatii executiei in santier;
- supravegherea respectarii normelor tehnice specifice de intretinere la utilaje pentru mecanizarea constructiilor;
- relatii cu furnizorii interni si externi;
- intocmeste situatiile de lucrari, programele de lucru, necesarul de materiale, procesele verbale;

CERINTE

- studii superioare
- experienta min.1 ani pe un post similar
- experienta in domeniu constituie avantaj
- operare PC: Office, AutoCAD
- cunostinte de limba engleza constituie avantaj
- capacitate de a coordona echipe de lucru
- capacitatea de a lucra eficient in conditii de stres
- ordonat, atent la detalii, punctual

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, in functie de experienta
- mediu de lucru atractiv
- lucrul intr-o echipa tanara, dinamica
- posibilitatea de promovare

LUCRARI DE TERASAMENTE PENTRU DRUMURI, INCHIRIERI UTILAJE DE MECANIZAREA CONSTRUCTIILOR, AGREGATEMINERALE DE BALASTIERA, CONSULTANTA