INGINER CONSTRUCTOR

EXCON CONSULTANTA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- monitorizarea si controlul calitatii executiei in santier;
- supravegherea respectarii normelor tehnice si a tehnologiilor specifice la standardele de constructii;
- studiul pietei materialelor de constructii si a caracteristicilor tehnice a acestora.

CERINTE

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de resurse umane, recruteaza pentru clientii sai, INGINER CONSTRUCTOR, in urmatoarele conditii:
a). Pregatire: studii superioare in specializarea constructii civile si industriale.
Anuntul se adreseaza si studentilor aflati in ultimul an de studii.
b). Abilitati si aptitudini necesare:
- cunoasterea foarte buna a cel putin unei limbi straine de circulatie internationala;
- cunostinte de utilizare a computerului la nivel foarte bun;
- capacitate de exprimare rapida, clara si fluenta a ideilor;
- creativitate, adaptabilitate la sarcini;
- abilitati de lucru in echipa;
- gandire tehnica;
-permis de conducere categoria B.

Disponibilitate pentru desfasurarea activitatii in Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

Firma asigura servicii de informare si consiliere in domeniul resurselor umane, precum si servicii de mediere a muncii pe piata interna.