Inginer constructor

Isovolta S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Elaboreaza, implementeaza si urmareste proiectele pentru dezvoltare.
Elaboreaza contractele de antrepriza.
Coordoneaza activitatea antreprenorilor ce participa la realizarea proiectului.
Supravegheaza in mod direct calitatea lucrarilor in raport cu cerintele contractului, a documentatiei de executie si ale normativelor si standardelor aplicabile.
Implementeaza sistemul de management calitate/mediu in domeniul sau de activitate.

CERINTE

Studii superioare – Facultatea de Constructii si Instalatii
Experienta minim 5 ani
Atestat diriginte santier – constituie un avantaj
Limba engleza nivel avansat
Cunostinte operare PC- Microsoft Office

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu de lucru profesionist si dinamic.
Salariu atractiv, bonuri de masa, bonus anual.

SC ISOVOLTA SA este societate romano-austriaca cu capital privat, producatoare de materiale elctroizolante si conductori de bobinaj.
www.isovolta.ro