Agent vanzari

Madora Chemicals SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura promovarea si vanzarea directa a serviciilor prestate de societate, respectiv vopsitorie industriala: MDF, lemn, sticla, metal etc
Prospecteaza piata pentru identificarea potentialilor clienti.
Negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu;

CERINTE

- Experienta in domeniu min 3 ani
- Persoana serioasa si responsabila
- Bune abilitati de comunicare si convingere
- Cunostinte tehnice de baza – realizare si finisare mobilier, tehnologie vopsitorie
- Portofoliu clienti domeniu vopsitorie industriala: fabrici si ateliere de mobila, producatori de ansamble si subansamble ce necesita vopsire etc
- Permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

Contract de munca pe perioada nelimitata
Pachet salarial atractiv

Companie cu capital 100% privat romanesc ce activeaza pe piata producatorilor de lacuri, baituri si vopsele. importanta ramura a activitatii noastre este prestarea de servicii de vopsitorie industriala. Lemn, MDF, sticla, metal si alte suprafete sunt vopsite in hala noastra din Popesti Leordeni sau loco, la sediul clientilor.