INGINER CONSTRUCTOR

S.C. TEHNOREX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- autorizatie in vigoare de la Inspectoratul de Stat in Contructii pentru cerinta solicitata (inginer, subinginer, tehnician);
- constituie avantaj atestat Responsabil Tehnic cu Executia;
- experienta relevanta intr-o pozitie similara ¿ 3 ani;
- participare la lucrari pe santiere de constructii locuinte, birouri, constructii social-culturale;
- cunostinte PC, MsOffice, Autocad, programe de devize si de Project Management;
- cunostinte limba straina;
- permis de conducere.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv in concordanta cu realizarile si experienta fiecaruia.

Domeniul de activitate al Grupului TEHNOREX il reprezinta Proiectarea si executia constructiilor civile si industriale, finisaje interioare si exterioare, sisteme de Aluminiu, confectia si montajul de structuri tip Perete Cortina, Placari ornamentale cu panouri compozite stratificate din aluminiu tip Alucobond, precum si Tamplarie de aluminiu si PVC echipata cu geam termopan, placari cu piatra, alte materiale compozite.