Inginer constructii civile pentru lucrari statii de epurare

S.C.3T CONSTRUCT S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

coordoneaza proiectele de constructii:sisteme de canalizare,retele de apa,etc.;organizeaza ,controleaza si verifica activitatea santierului;intocmeste si respecta bugetele pentru proiectele alocate,verifica insusirea documentatiei de executie;verificarea calculelor si parametrilor stabiliti prin proiect;asigura asistenta tehnica pe perioada executiei,supervizarea respectarii proiectului si cerintelor de proces.

CERINTE

Studii superioare tehnice-Constructii/instalatii
Experienta relevanta minim 2 ani in conducerea activitatii specifice de santier pentru proiecte de infrastructura ( statii de tratare, statii de epurare a apei,etc.)
Cunostinte PC-AUTOCAD,Ms.Office,Ms.Project;
Cunostinte limba engleza;
Disponibilitate pentru deplasari prelungite;
Aptitudini de organizare, planificare si control al activitatii,leadership.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant

Activitate principala este cea de lucrari de constructii a proiectelor utilitare pentru fluide