INGINER CHIMIST SUPORT TEHNIC LAVABILE PENTRU CLIENTI

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Dezvoltare produse si corectie retete de fabricatie
- Intocmirea si prezentarea ofertelor si /documentatiilor tehnice pentru vopsele lavabile
- Efectuarea prezentarilor tehnice si aplicarilor de vopsele lavabile la clienti
- Asistenta si suport tehnic pentru departamentul vanzari

CERINTE

Cerinte:

- Studii superioare tehnice Chimie
- Experienta min 3 ani pe activitati de laborator chimie
- Cunostinte solide limba engleza
- Cunostinte operare PC (MS Office)

Abilitati:

- Comunicare si prezentare informatii tehnice
- Capacitate de organizare, analiza si decizie
- Initiativa si orientare pe rezultate
- Capabilitate de invatare rapida si adaptare
- Capacitate de lucru sub stress si in program prelungit

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial deosebit
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de success intr-o companie multinationala in plina dezvoltare
- Mediu de lucru stimulativ

Asteptam CV-urile Dumneavoastra si pe adresa: ioana.voicu@romaxconsulting.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management