INGINER CALITATE

SC DUAL MAN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-elaborare proceduri generale si de lucru, programe si planuri de calitate.
-urmareste respectarea procedurilor, regulilor si fiselor tehnologice in cadrul companiei.
-identifica noi oportunitati de imbunatatire a SMC
-dezvolta obiective si indicatori de procese.
-realizeaza documentatii si chestionare conform legislatiei in vigoare.
-participa activ la auditurile firmei.

CERINTE

-studii superioare in domeniul mecanic/constructii civile;
-min.2 ani experienta in domeniu managementului calitatii, inclusiv participarea la audituri interne.
-gandire analitica,rezistent la stres, dinamic, organizat, dispus la program prelungit;
-cunostinte de limba engleze/alta limba de circulatie internationala constituie avantaj;
-cunostinte de calculator;
-permis auto categopria B;

BENEFICII OFERITE

-oportunitati de cariera intr-un domeniu de larga cautare in Uniunea Europeana
-beneficii si recompense in functie de munca depusa si rezultatele obtinute.

GRUP DUAL, producator specializat in structuri metalice si masini industriale, cu sistemul de management integrat de calitate, mediu si sanatate si securitate in munca certificat.