INGINER AUTOMATIST - DIRECTIA PRODUCTIE

Apa Nova Bucuresti

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verifica sistemele de automatizare si telegestiune de la Directia Productie
- Remediaza defectiunile constatate in aceste sisteme
- Executa lucrari de modificare ale sistemelor de automatizare
- Propune modiuficari ale sistemelor de automatizare in scopul imbunatatirii conducerii proceselor

Atributiile , responsabilitatile si beneficiile vor fi prezentate in cadrul interviului .

CERINTE

Absolvent Facultate Tehnica Electrica ( AUTOMATICA , ELECTROTEHNICA )
- Cunoasterea limbajelor de programare pentru PLC-uri ( PL7 , S7 )
- Cunoasterea sistemelor de control al automatelor la distanta ( SCADA )
- Cunsotinte retele de comunicatie pentru automate programabile
- Cunsotinte avnsate de automatizari industriale ( elemente de executie si control )
-Disponibilitate pentru lucrul in echipa , dinamism , capacitate de adaptare si dorinta de a progresa .

- Companie franceza specializata in furnizarea serviciului de alimentare cu apa si canalizare a municipiului Bucuresti