INGINER - ASISTENT COORDONATOR DE PRODUCTIE

KODAK CINELABS ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea continuitatii procesului de productiei
- Lansarea de comenzi pentru productie si evidenta lor
- Monitorizarea si evidenta stocului de piese schimb
- Planificarea in colaborare cu inginerul de intretinere a reviziilor echipamentelor
- Identificarea nevoilor de pregatire si dezvoltare ale personalului
- Pregatirea pentru productie a personalului nou angajat
- Realizarea rapoartelor si situatiilor statistice de productie
- Verificarea avizelor de expeditie
- Mentinerea contactului cu furnizorii
- Responsabil cu implementarea si respectarea standardelor de calitate Image Care (similar cu ISO 2001)
- Pozitia se subordoneaza Coordonatorului de Productie.

CERINTE

- Limba engleza nivel avansat (scris, vorbit);
- Foarte bune abilitati de lucru cu PC (Word, Excel);
- Bune abilitati de comunicare in relatiile cu clientii si colegii;
- Flexibilitate, initiativa, spirit de echipa;
- Seriozitate, asumarea responsabilitatii;
- Atentie distributiva; atitudine pozitiva
- Disponibilitate pentru program prelungit, uneori chiar si in weekend;
- Rezistenta la stres si lucru sub presiune;
- Abilitati tehnice, cunostinte de electronica, chimie, mecanica, automatica constituie un avantaj;
- Permis de conducere categoria B, minim 2 ani experienta.

BENEFICII OFERITE

- Training de specialitate;
- Oportunitatea dezvoltarii carierei intr-o firma internationala;
- Pachetul salarial se va negocia in functie de experienta anterioara si performanta dovedita.

KODAK Cinelabs Romania, primul laborator de prelucrare a peliculei cinematografice din lume, deschis in Romania de Eastman Kodak Company, divizia Entertainment Imaging