Informatician- Microsoft DotNet (Net Framewok); (C# Sharp; Visual Studio; SQL) ( pt Franta)

SC Deco Seuble SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programator IT - Baze Date - Franta - Microsoft DotNEt pentru lucru in Franta.
Disponibilitate de plecare in scurt timp
- primim cv-uri si pe siteul firmei DecoMeuble ro
(la mailul de Resurse Umane: deco_cv yahoo com)

Interviurile se vor tine prin telefon sau internet (prin SKYPE),
cei alesi se vor prezenta la sediurile din Arges sau Bucuresti

CERINTE

- cunostinte solide de Microsoft DotNet (Net Framewok)
- cunostinte solide de limbaj C# (C Sharp) - pentru tehnologiile WPF si Silverlight
- mediul de dezvoltare/programare Visual Studio 2010 sau 2012
- cunostinte bune de baze de date, in special Server SQL si / sau Interbaza Firebird
- de la 1 la 5 ani experienta de lucru cu aceste programe
- pasiune pentru tehnologiile noi
- abilitati de comunicare
- disponibilitate de integrare usoara si rapida intr-o echipa noua si formata din persoane de alta nationalitate
- limba engleza SAU Franceza la nivel mediu / avansat

Postul căutat este de cel al unui tehnician sau inginer dezvoltator,
cu abilități puternice în Microsoft DotNet (1-5 ani exp)
- Limbajul in care se va lucra este C # (C Sharp) în jurul tehnologiilor WPF și Silverlight. (2-5 ani exp)
- Mediul de dezvoltare este Visual Studio 2010 sau 2012.
- Ne trebuie, de asemenea, o persoană care are bune cunoștinte în baze de date (SQL Server și / sau Interbase Firebird).
- 01 la 05 ani de experiență și pasiune pentru noile tehnologii ar putea fi un mare plus.
- Cineva motivat, care se poate integra cu ușurință într-o echipă existenta (formata din straini francezi)
- OBLIGATORIU - vorbitor de limba Franceza sau Engleza (peste un nivel mediu de conversatie exprimare-intelegere)

SE PRIMESC CV-URI IN LB. FRANCEZA SAU ENGLEZA+ FOTO + Skype !!!

BENEFICII OFERITE

- se ofera contract full-time pe perioada de 2, 6, 12 sau 24 luni (in functie de experienta)
- se ofera cazare (langa punctul de lucru) - mobilata si utilata
- se asigura gratuit transportul pana in Franta si retur la finalul contractului
- sal in eur sub forma de diurna - suma de discuta la interviu

Agent de munca temporara (50 angajati) si Producator de mobilier (20 angajati)