INFIRMIER/A

S.C. SANADOR S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregătеsc pаturile şi schimbă lenjеriа pеrsoаnelor intеrnаtе;
- Efectuеаză sau participă lа еfеctuаrеa toalеtei zilnice а persoаnelor internate imobilizate, ori de câte ori este nevoie, cu respectarea normelor de igienă;
- Acordă sprijin persoanelor internate, pentru efectuarea toaletei zilnice;
- Acordă sprijin persoanelor internate, pentru satisfacerea nevoilor fiziologice (ploscă, urinar, tăviţe renale şi altele asemenea);
- Asigură curăţenia, dezinfecţia şi păstrarea recipientelor utilizate;
- Ajută la pregătirea persoanelor internate în vederea examinării;
- Transportă lenjeria de pat şi de corp utilizată în containere speciale la spălătorie şi aduc lenjeria curată în containere speciale, cu respectarea circuitelor igienice;

CERINTE

- Persoană motivată, proactivă, cu un ridicat grad dе responsabilitate și seriozitate;
- Curs dе specialitate;
- Disponibilitate dе adaptare la nou.

BENEFICII OFERITE

- Tichete de masa
- Spor de noapte, spor de week-end, plata orelor suplimentare
- Abonament de servicii medicale pentru angajat si rudele de gradul I

Telefon de contact: : 0752.176.493.

SANADOR a luat fiinta pentru ca avem o misiune. Stim ca sanatatea este cea mai importanta pentru tine, iar noi suntem aici ca sa incercam sa trecem impreuna peste orice obstacol. Iti ascultam problemele si dezvoltam pentru tine tratamente personalizate.

SANADOR inseamna medici de elita, tehnologie de top si grija fara cusur. Ne-am propus sa demonstram aceste lucruri zi de zi. Clinica SANADOR Decebal, inaugurata in 2001, este cea dintai unitate SANADOR si s-a facut remarcata inca de la inceput prin profesionalismul echipei medicale. In 2006, am deschis SANADOR Victoriei, prima clinica medicala dotata cu laborator propriu de analize medicale. Am continuat sa investim capital si expertiza pentru cele mai bune tratamente medicale, astfel ca, in 2011, am inaugurat Spitalul SANADOR, cel mai mare spital clinic privat din Romania, cu 413 paturi si 10 sali de operatie, cu una dintre cele mai performante sectii de terapie intensiva (adulti si copii), compartiment de primiri urgente, flota proprie de ambulante si linii de garda permanente, inclusiv laborator de analize si radiologie imagistica medicala de top.

Valorile SANADOR sunt excelenta, inovatie, integritate, empatie si spirit de echipa. Avem misiunea de a imbunatatii calitatea vietii pacientilor prin acces la cele mai bune tehnologii si servicii medicale si suport din partea unei echipe de medici dedicati si profesionisti. Dorinta SANADOR este de a deveni primul loc si prima optiune a pacientilor in materie de servicii medicale. Ne dorim sa stabilim un standard inalt in ceea ce inseamna grija pentru pacient, respect, compasiune si profesionalism si sa oferim cel mai bun pret pentru servicii medicale de top.

In prezent, echipa SANADOR numara peste 1 600 de angajati si peste 1 500 de medici colaboratori, echipa cu o indelungata experienta si de un inalt profesionalism ce au ca unic scop, sa claseze SANADOR drept un centru medical de referinta din Bucuresti ce poate asigura asistenta medicala completa cu ajutorul tehnologiei ultraperformante pentru diagnosticare si tratament.