Hunter servicii de curatenie si cafea

Next Clean

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea nevoilor clientilor si rezolvarea acestora prin cea mai adaptata solutie

Contactarea potentialilor clienti-munca de teren 80 %

Promovarea si prezentarea serviciilor si ofertelor companiei Next Clean

Negocierea si incheierea contractelor

Elaborarea si aplicarea strategiilor de vanzari impreuna cu directorul companiei

Elaborarea rapoartelor de activitate -Alte activitati specifice

CERINTE

Experienta,preferabil din domeniul serviciilor de curatenie sau/si cafea(automate de cafea si aparate capsule)

BENEFICII OFERITE

Comision din vanzari si incasari,telefon de serviciu,decontare transport.

Companie in plina dezvoltare care activeaza in domeniul serviciilor specializate de curatenie si automatelor de cafea.

Dispunem de personal calificat si instruit in aceste domenii.

Eficienta-promptitudine-profesionalism este sloganul nostru.

Oferim servicii adaptate nevoilor clientului.