Hunter / Reprezentant Vanzari B2B

Stericycle Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Achizitia de clienti noi cu scopul de a atinge obiectivele de vanzari ale companiei.
- Realizeaza planul de vanzari pentru clientii din verticala alocata;
- Prospectează permanent piaţa pentru identificarea de noi clienţi şi pentru cresterea cotei de piaţă a serviciilor companiei
- Activitate de teren 75% din program
- Identifica noi oportunitati de vanzari pentru dezvoltarea afacerii la clienti;
- Dezvolta si mentine o comunicare stransa cu celelalte departamente interne (marketing, financiar, logistica) in scopul de a asigura rezolvarea problemelor clientilor de care se ocupa.
- Administreaza toate aspectele contractuale referitoare la clientii de care se ocupa

CERINTE

- Studii medii; studiile superioare constituie un avantaj
- Experienţă minim 1 an în relationarea cu clientii
- Orientare catre rezultate;
- Abilitati excelente de relationare si comunicare;
- Creativitate, flexibilitate si focalizare pe imbunatatirea continua a propriilor abilitati;
- Atitudine proactiva in cautarea de solutii pentru cresterea nivelului de servicii oferite clientilor;
- Abilitatea de a rezolva probleme in mod autonom;
- Permis de conducere categoria B – fără incidente:
- Cunostinte MSOffice.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv ( salariu fix, bonuri de masa, bonusuri, masina de serviciu, laptop, telefon)
- Program de training intensiv in perioada de integrare
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa, tanara, dinamica, cu un ritm accelerat de dezvoltare.

Stericycle este unul dintre furnizorii importanti de servicii din domeniul managementului deseurilor periculoase din Romania, servicii care includ colectarea, transportul si procesarea acestor deseuri.

Serviciile noastre se adreseaza companiilor din sectorul public si privat din:

– industria sanatatii: spitale, cabinete medicale, laboratoare de analize, farmacii;

– industria farmaceutica: importatori, producatori si distribuitori;

– industria veterinara;

– industria alimentara si de alimentatie publica;

– alte industrii generatoare de deseuri periculoase