Humanis Interim angajeaza responsabil resurse umane

HUMANIS INTERIM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Humanis Interim cauta o persoana cu experienta in domeniul resurselor umane care sa desfasoare urmatoarele activitati:
- Stabilirea metodologiei de recrutare potrivita ( postare de anunturi, networking, cautare in baza de date);
- Organizarea bazei de date cu cv-urile candidatilor si imbogatirea permanenta a acesteia;
- Conceperea anunturilor potrivit cerintelor din fisa de post;
- Capacitatea realizarii interviurilor telefonice;
- Sustinerea interviurilor de selectie;
- Capacitatea de a crea si intretine colaborari cu clientii;
- Mentinerea relatiei cu angajatii pe tot parcursul desfasurarii misiunii;
- Recrutare si selectie personal
- Supravegheaza fluxul de informatii din corespondenta telefonica si electronica si informeaza conducerea societatii si colegii de problemele aparute;
- Rezolvarea in timp util a problemelor administrative, gasirea de solutii optime;
- Facturare, receptie documente, scanare – utilizare aplicatie de gestiune;
- Intocmirea contractelor si a altor documente solicitate de manager

CERINTE

Cerinte:
- Experienta intr-o agentie de interim.
- Minim 3 ani de experienta in domeniul recrutarii si selectiei de personal
- Atitudine antreprenoriala, relationare facila cu oamenii, orientare catre rezultate
- Capacitatea de a crea si intretine colaborari cu clientii
- Cunostinte foarte bune de utilizare a pachetului Microsoft Office (word,excel,power point,etc) in special cunosterea si o buna utilizare a Excel-ului,
- Bune abilitati de comunicare scrisa si verbala,
- Abilitate de lucru independent si in echipa;
- Capacitate de prioritizare si organizare a diferitor activitati.
- Au avantaj persoanele care vorbesc limba franceza la nivel conversational

Societate romana cu capital francez. Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții internaționali.