Human Resources Researcher

Best Corporate Labour Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dorim sprijinirea dezvoltarii profesionale a persoanelor cu dizabilitati! Din acest motiv, agentia de executive search BCL Group angajeaza HR Researcher din categoria oamenilor cu dizabilitati.

Responsabilitati:
- administrare baza de date;
- formatare CV-uri pe sablonul companiei;
- research pentru diverse proiecte de recrutare;
- programare interviuri;
- alte taskuri aferente.

Pozitia este pe perioada nedeterminata cu un program de lucru luni – vineri in intervalul orar 9.00 – 18.00 cu o ora pauza de pranz.

CERINTE

- disponibilitate de a invata si retine pasii de baza in recrutare;
- rabdare, calm, atentie sporita la detalii;
- persoana sociabila, open-minded, de incredere;
- cunostinte operare PC (pachetul Microsoft Office);
- engleza nivel mediu spre avansat.

We are a small friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavor to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.