HR Manager. 4000 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Jobs & HR Solutions recruteaza HR Manager cu experienta pentru clientul sau, companie de import si distributie hrana si accesorii animale de companie. Locatia companiei este Calea Giulesti. Programul de lucru va fi de 9:00-18:00, L-Vi. Contract de munca pe minim 5 ani. Salariul 4000 lei.

Responsabilitati:
- participa la intocmirea si actualizarea fiselor de post si a organigramei;
- prezinta echipei de management rapoarte privind activitatea si indicatorii specifici HR;
- participa la elaborarea si implementarea noilor proceduri de resurse umane din cadrul societatii, asigura dezvoltarea, revizuirea si aplicarea acestora;
- participa la elaborarea si actualizarea Regulamentului Intern si urmareste ca fiecare angajat sa ia la cunostinta continutul acesuia;
- participa la derularerea activitatilor de angajare, administrare si salarizare personal alaturi de ehipa HR;
- raspunde de asigurarea respectarii legislatiei in vigoare in activitatile desfasurate;

CERINTE

Peste 5 ani experienta în managementul funcţiunii de resurse umane şi al echipelor de resurse umane;
Cunoştinţe solide de legislaţie în domeniul resurselor umane;
Limba engleza nivel avansat;
Cunoştinţe de operare PC - pachetul Microsoft Office (word, excel, power point, outlook).
Competenţe generale: orientarea spre rezultate, muncă de echipă, comunicare.
Competenţe manageriale: luarea deciziei, planificare şi organizare, dezvoltarea şi construirea echipei.

Agentie de recrutare cu experienta de peste 14 ani in recrutarea de personal la nivel national si international in domeniile contabilitate, achizitii, administratie, logistica si recrutare de personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie.