HR Manager

PHONETASTIC GSM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

• Planificarea, organizarea intregii activitati de resurse umane
• Dezvoltarea si implementarea politicilor de HR,monitorizarea si analiza indicatorilor de HR in companie
• Organizarea si coordonarea intregului procesul de recrutare si selectie de personal pentru posturile vacante, aprobate de management
• Trierea CV-urilor, intervievarea si testarea candidatilor
• Elaborarea şi implementarea programelor de evaluare/monitorizare a personalului si a managementului de performanta
• Elaborarea şi implementarea sistemelor de motivare intrinseca a personalului
• Gestionarea relaţiilor de muncă
• Adaptarea, orientarea şi integrarea în organizaţie a noilor angajaţi
• Realizarea de analize/sondaje la nivelul firmei cu privire la nivelul de satisfacţie a angajaţilor si propunerea catre management a implementarii masurilor de corectie
• Elaborarea politicilor de personal: organigrama, ROI, proceduri de lucru etc.
• Dezvoltarea si implementarea programelor de training/ team building/ politici motivationale in colaborare cu managementul firmei

CERINTE

Cerinte:

• Studii superioare in Psihologie/Resurse Umane/Stiinte juridice
• Experienta minim 3 ani in domeniul de Hr si recrutare
• Cunoasterea limbii engleze
• Excelente abilitati de comunicare
• Persoana creativa,inzestrata cu capacitati de gandire strategica
• Excelente abilitati de negociere, organizare, coordonare, evaluare, motivare;
• Flexibilitate in gandire
• Cunostinte operare calculator: pachetul Microsoft Office, e-mail

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite

• Pachet salarizare atractiv (salariu fix si bonuri de masa, prime de sarbatori, abonament servicii medicale)
• Pachet motivational intrisec
• Laptop, telefon si masina de servici
• Posibilitatea accesarii programelor de dezvoltare personala si profesionala in cadrul firmei