HR Internship

Catalyst Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

HR Internship prespune implicarea in procesele de recrutare si promovare pentru proiectele organizate pentru clientii companiei.

Ca HR intern:
-Vei implementa proiecte de recrutare aflate în derulare;
-Te vei ocupa de identificarea potentialilor candidati, de contactarea si testarea acestora;
-Vei propune si vei aplica metode variate de atragere a candidatilor;
-Vei avea ocazia sa asisti consultantii Catalyst in evaluarea candidatilor;
-Vei realiza materialele destinate campaniilor de recrutare;

CERINTE

Pe cine cautam?
Student in ultimul an sau proaspat absolvent cu nivel avansat de engleza.
O persoana proactiva, perseverenta si orientata catre rezultate.
Nu in cele din urma, urmarim motivatia si interesul de a dezvolta o cariera in HR

In Catalyst, lucram anual cu peste 200 dintre cei mai mari angajatori din Romania pentru pozitii de absolventi, specialisti si manageri. Pentru ca interactionam cu un numar mare de angajatori, suntem in contact constant cu cele mai multe din oportunitatile de pe piata.