HR Coordinator

Freemarkonsult International

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Asigura nevoile de personal la nivelul de calificare necesar prin selectie, recrutare, etc ;
2. Elaboreaza si implementeaza programme de dezvoltare individuala si colectiva ;
3. Asigura activitatea de administrare a personalului, in conformitate cu procedurile elaborate in cadrul compartimentului si cerintele legale in vigoare ;
4. Elaboreaza si implementeaza sistemul de evaluare a performantei individuale a salariatilor ;
5. Asigura desfasurarea activitatii din domeniul salarizarii si implementeaza politicile de salarizare decise de boardul director ;
6. Elaboreaza Regulamentul Intern, urmareste respectarea si actualizarea lui;
7. Gestioneaza realtiile de munca, inclusiv cele cu sindicatul ;
8. Coordoneaza activitatea de protectia muncii, protectia mediului si PSI ;
9. Supervizeaza activitatea de secretariat.

CERINTE

1. Studii superioare ;
2. Minim 3 ani experienta in domeniul resurselor umane;
3. Bune cunostinte de limba engleza ;
4. Cunostinte foarte bune de operare pe calculator ;
5. Cunoasterea legislatiei in domeniul resurselor umane.

Suntem companie de consultanta in domeniul resurselor umane, prezenta pe piata romaneasca de profil, din anul 1994.
Nr. operator date cu caracter personal: 6065