Hr Consultant Sales

NoRo Consulting Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti plac vanzarile si procesul in sine. Vei fi in contact permanent cu clientii si partenerii nostri. Zi de zi vei contacta telefonic firme din domeniul constructiilor in principal, dar si alte domenii.

Aceasta este o pozitie full-time. Ne dorim alaturi pe cineva care este pasionat de munca sa, sa faca acel pas in plus. Nu conteaza doar sa faci vanzarea, ci mai degraba cum o faci. Procesul, solutia si etica conteaza pentru tine¿¿¿noi asa speram.

Suntem convinsi ca o pozitie in vanzari poate fi cel mai interesant si fascinant post dintr-o firma

CERINTE

- Experienta in lucru cu clientii ¿¿¿ minim 1 an
- Foarte bune abilitati de negociere si prezentare a informatiei
- Foarte buna cunoastere a limbii engleze ¿¿¿ scris, citit
- Cunostinte de marketing
- Spirit analitic si de observatie dezvoltat
- Rigurozitate si atentie la detalii

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
RESPONSABILITATI:
- Prezentarea companiei si a serviciilor/produselor acesteia catre potentialii clienti
- Identificarea de oportunitati in piata, conceperea si comunicarea unor planuri de capitalizare a acestora
- Activitati de ofertare si negociere cu clientii
- Transferul de informatii catre persoanele implicate in proiect
- Mentinerea relatiei cu clientul pe parcursul derularii proiectului si dupa
- Transmiterea bazei de date conform specificatiilor clientilor

BENEFICII OFERITE

- venituri substan¿¿iale de baz¿¿, bonusuri ¿¿n func¿¿ie de performan¿¿¿¿, telefon;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei;

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare si selectie personal.