HR ASSISTANT

Mercury Promotions

Job expirat

RESPONSABILITATI

ROLUL POZITIEI:
- asigurarea unui suport solid pentru toate activitatile desfasurate de/in departamentul de HR
Relatii de munca:
- legislatia muncii
- contracte de munca: incheiere, inregistrare in timp util; inchidere
- administrarea cartilor de munca si a relatiei cu ITM si inspectorul de resurse umane
- calcul salarii colaboratori
- administrarea concediilor (comunicare proceduri, evidenta concedii de odihna, medicale, maternitate, alte libere)
Recrutare:
- administrarea bazei de date cu candidati
- utilizarea unor surse variate de atragere a candidatilor
- planificarea interviurilor
- comunicarea cu candidatii
Training:
- centralizarea nevoilor de dezvoltare
- organizarea si administrarea trainingurilor (legatura cu furnizorii; locatie; logistica; negociere preturi; planificarea evenimentelor pe parcursul unui an de business
- evaluarea trainingurilor
Evaluarea performantelor:
- administrarea bazei de date cu statusul evaluarii; rapoarte
Receptie:
- supervizarea si evaluarea activitatii personalului din receptie
- recrutarea personalului din receptie

CERINTE

- experienta similara - minim 6 luni
- student(a)/absolvent(a) studii superioare
- limba engleza - scris si vorbit
- foarte bune abilitati de comunicare
- persoana dedicata, muncitoare, analitica si organizata
- proactivitate

BENEFICII OFERITE

We offer you the chance to be part of an innovative and interactive team, in a challenging environment.

DESCRIEREA FIRMEI

Mercury Promotions - Misiune
* Promovam imaginea si produsele clientilor dezvoltand solutii
strategice integrate ce asigura acestora un avantaj competitiv pe piata.
* Suntem dedicati construirii relatiilor pe termen lung cu clientii si
partenerii nostri.
Printre clientii Mercury Promotions se numara companii multinationale de
prestigiu precum Ursus Breweries, Nestle, Coca-Cola, Procter & Gamble,
Beiesdorf, Danone, Gillette, BRD, Allied Domeque.